Ekspert ds. Systemów Księgowo-Finansowych

Naszym Klientem jest spółka z branży finansowej, należąca do dużej i znanej Grupy Kapitałowej.

ZAKRES ZADAŃ:

Wsparcie procesu wdrożenia systemu księgowo-finansowego

Aktywny udział w integracji systemów w Spółce

Bezpośrednia współpraca z firmą wdrożeniową oraz z biurem rachunkowym, nadzorowanie procesu wdrożenia, monitorowanie postępów realizacji planów

Utrzymanie systemów, aktualizacja i przetwarzanie dużych zbiorów danych

Współuczestnictwo w dalszym rozwoju systemów, monitorowanie zmian w systemach

Analizowanie i rozwiązywanie problemów pojawiających się w toku wdrożenia i utrzymania systemów

Analizowanie wymagań biznesowych, bieżące wsparcie użytkowników biznesowych w zakresie działania systemu, prowadzenie szkoleń

Tworzenie dokumentacji projektowej

Automatyzacja procesów księgowych w Spółce

WYMAGANIA SELEKCYJNE:

Wykształcenie wyższe, preferowane informatyczne i/lub finansowe/księgowe

Min. 2 lata doświadczenia w pracy w obszarze wdrażania systemów księgowych (mile widziane systemy Comarch, a także inne systemy klasy ERP)

Doświadczenie w pracy w księgowości lub dobra znajomość przepisów księgowych

Komunikatywność, zdolności interpersonalne

Umiejętności organizacyjne i koordynacyjne

Zdolności analityczne (mile widziana znajomość MS SQL)

Orientacja na rozwiązywanie problemów

Samodzielność, dynamizm w działaniu i proaktywność

OFERTA PRACODAWCY:

Nawiązanie współpracy na podstawie umowy B2B lub zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

Benefity pozapłacowe

Hybrydowy model pracy

Samodzielność i elastyczność w działaniu

Możliwość rozwoju zawodowego w strukturach znanej Grupy Finansowej

Rekrutację prowadzi Katarzyna Fijałkowska.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Podziel się ze znajomymi:

The talent is in the choices.

ROBERT DE NIRO

Luck is what happens
when preparation meets opportunity.

ANONYMUS

Nothing is impossible,
the word itself says “I am possible”.

AUDREY HEPBURN

Nothing is particularly hard
if you divide it into small jobs.

HENRY FORD

Choose a job you love
and you will never
have to work a day of your life.

CONFUCIUS

Whether you think you can,
or you think you can’t – you are right.

HENRY FORD