HR Business Partner

(dla zespołów sprzedaży i marketingu)

Naszym klientem jest ceniona firma z branży usług medycznych – organizacji o ugruntowanej pozycji na polskim rynku, nastawionej na jakość oferowanych usług i produktów, dbającej o kulturę i atmosferę pracy.

Miejsce pracy: Warszawa

OBOWIĄZKI

Współpraca z kadrą kierowniczą w zakresie realizacji strategii personalnej

Inicjowanie oraz koordynowanie działań HR wspierających realizację strategii biznesowej w podległym obszarze

Wsparcie menedżerów w procesach rekrutacyjnych

Wsparcie działań na rzecz budowania zaangażowania pracowników oraz współpracy między jednostkami organizacyjnymi

Wsparcie w planowaniu i realizacji działań rozwojowych dla pracowników

Wsparcie w planowaniu i monitorowaniu poziomu zatrudnienia, budżetów i wskaźników HR

Uczestnictwo w projektowaniu i wdrażaniu nowych rozwiązań HR i projektach ogólnofirmowych

WYMAGANIA

Wykształcenie kierunkowe HR lub/i ekonomiczne

Min. 3 letnie doświadczenie w pracy na stanowisku związanym z HR-owym wsparciem zespołów sprzedaży w roli partnera biznesowego

Rozumienie procesów HR i umiejętność ich wdrażania

Umiejętność skutecznego planowania działań i ustalania priorytetów

Umiejętność sprawnego analizowania i wyciągania trafnych wniosków

Umiejętność nawiązywania kontaktów i budowania relacji

Inicjatywa i kreatywność, dynamizm i energia w działaniu

Wysoka skuteczność biznesowa

Znajomość języka angielskiego będzie atutem

KLIENT OFERUJE

Współpracę na podstawie umowy o pracę

Pracę w modelu hybrydowym

Przyjazne środowisko pracy, umożliwiające łączenie życia zawodowego z życiem osobistym

Dostęp do narzędzi i szkoleń pozwalających na podnoszenie kompetencji

Pakiet benefitów

Rekrutację prowadzi Michał Padalewski.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Podziel się ze znajomymi:

The talent is in the choices.

ROBERT DE NIRO

Luck is what happens
when preparation meets opportunity.

ANONYMUS

Nothing is impossible,
the word itself says “I am possible”.

AUDREY HEPBURN

Nothing is particularly hard
if you divide it into small jobs.

HENRY FORD

Choose a job you love
and you will never
have to work a day of your life.

CONFUCIUS

Whether you think you can,
or you think you can’t – you are right.

HENRY FORD