HR Business Partner

Naszym klientem jest międzynarodowa korporacja z branży FMCG, światowy lider nowoczesnych rozwiązań w obszarze HR.

Miejsce pracy: Warszawa

OBOWIĄZKI

Współpraca z managerami w zakresie zarządzania zespołami; proponowanie optymalnych rozwiązań

Budowanie długotrwałych relacji opartych na zaufaniu i współpracy ze wszystkimi pracownikami

Kształtowanie kultury współpracy w oparciu o wartości firmy

Realizowanie różnorodnych projektów rekrutacyjnych na potrzeby centrali firmy

Opracowanie i wprowadzanie w życie procesów HR budujących satysfakcję i zaangażowanie pracowników

Adaptacja i wdrażanie projektów korporacyjnych

Gwarantowanie poprawności dokumentacji związanej z zatrudnieniem pracownika oraz koordynacja procesów związanych z wynagradzaniem

Przeprowadzanie lub koordynacja wybranych szkoleń

KLIENT OFERUJE

Możliwość rozwoju zawodowego i udziału w projektach międzynarodowych

Udział w rozwoju biznesu opartego o wartości

Atmosferę współpracy i zaufania

Inspirujące, relacyjne i dynamiczne środowisko pracy

Rozbudowane benefity pozapłacowe

Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

Masz minimum 3-letnie doświadczenie jako Partner HR dla biznesu

Masz wykształcenie wyższe i pasję do pracy z ludźmi

Posiadasz znajomość zagadnień z jednego lub więcej obszarów: kadr i płac, polityki wynagrodzeń, analityki HR

Posiadasz umiejętność posługiwania się językiem angielskim na poziomie zaawansowanym, umożliwiającym swobodną komunikację w międzynarodowej firmie

Jesteś samodzielny, posiadasz wysokie zdolności interpersonalne, jesteś relacyjny i komunikatywny

Posiadasz determinację i wytrwałość w osiąganiu założonych celów w zmieniającym się środowisku pracy

Generujesz pomysły na usprawnienia, wychodzisz z inicjatywą i przekonujesz innych do zaangażowania się w ich realizację

Potrafisz myśleć analitycznie i wyciągać wnioski

Rekrutację prowadzi Michał Padalewski.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Podziel się ze znajomymi:

The talent is in the choices.

ROBERT DE NIRO

Luck is what happens
when preparation meets opportunity.

ANONYMUS

Nothing is impossible,
the word itself says “I am possible”.

AUDREY HEPBURN

Nothing is particularly hard
if you divide it into small jobs.

HENRY FORD

Choose a job you love
and you will never
have to work a day of your life.

CONFUCIUS

Whether you think you can,
or you think you can’t – you are right.

HENRY FORD