Key Account Specialist

Naszym Klientem jest lider rynku w obszarze suplementów diety, prężnie rozwijająca się firma.

Miejsce pracy: Warszawa

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie zarządzała relacjami z dotychczasowymi i nowymi klientami oraz sprzedażą surowców do produkcji suplementów diety i żywności.

OBOWIĄZKI

Budowanie długotrwałych, opartych na zaufaniu relacji z partnerami biznesowymi (klientami i dostawcami)

Analiza potrzeb klientów i przygotowywanie ofert handlowych oraz negocjowanie warunków współpracy

Opieka nad klientami, odpowiadanie na ich zapytania

Monitorowanie i aktualizowanie oferty dostawców

Pozyskiwanie nowych klientów

Reprezentowanie przedsiębiorstwa na targach i innych wydarzeniach branżowych

Posiadasz min. 2 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, łączącym obsługę klienta i sprzedaż

Posiadasz wykształcenie wyższe, mile widziane (ale niekonieczne) wykształcenie kierunkowe z obszarów biotechnologia, technologia żywności itp.

Znasz język angielskiego na poziomie komunikatywnym

Potrafisz budować i utrzymywać efektywne relacje biznesowe

Odznaczasz się samodyscypliną i automotywacją

Cechuje Cię pozytywne nastawienie, wytrwałość, sumienność w realizacji celów

KLIENT OFERUJE

Pracę w innowacyjnej i prężnie rozwijającej się branży na podstawie umowy o pracę lub B2B (do wyboru)

Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od indywidualnych wyników (podstawa + premia)

Pakiet benefitów (opieka medyczna, ubezpieczenie, bon lunchowy)

Możliwość rozwoju poprzez szkolenia (zarówno branżowe jak i rozwijające kompetencje miękkie)

Pracę stacjonarną w dogodnej lokalizacji (Metro Wilanowska) w stałych godzinach

Rekrutację prowadzi Renata Janasik-Zwolska.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Podziel się ze znajomymi:

The talent is in the choices.

ROBERT DE NIRO

Luck is what happens
when preparation meets opportunity.

ANONYMUS

Nothing is impossible,
the word itself says “I am possible”.

AUDREY HEPBURN

Nothing is particularly hard
if you divide it into small jobs.

HENRY FORD

Choose a job you love
and you will never
have to work a day of your life.

CONFUCIUS

Whether you think you can,
or you think you can’t – you are right.

HENRY FORD