Lider Procesu – Ubezpieczenia

Naszym Klientem jest spółka z branży finansowej, należąca do dużej i znanej Grupy Kapitałowej.

ZAKRES ZADAŃ:

Nawiązywanie i budowanie relacji z towarzystwami i brokerami ubezpieczeniowymi

Pozyskiwanie nowych ofert, prowadzenie negocjacji, nawiązywanie współpracy

Stała współpraca z ubezpieczycielami, monitorowanie jakości i efektywności współpracy

Zarządzanie poziomem kosztów ubezpieczeń i ich optymalizacja

Zbudowanie zespołu ds. ubezpieczeń, ustalenie procesów i procedur

Bezpośrednia współpraca z Zarządem Spółki

WYMAGANIA SELEKCYJNE:

Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki finansowe

Min. 5 lat doświadczenia w pracy w obszarze ubezpieczeń

Min 2-letnie doświadczenie w kierowaniu małym zespołem projektowym

Znajomość branży faktoringowej i/lub finansowej

Bardzo dobra znajomość rynku ubezpieczeniowego i regulacji prawnych z nim związanych

Umiejętności kierownicze i cechy liderskie

Komunikatywność, zdolności interpersonalne

Zdolności analityczne

Orientacja na cel i umiejętności negocjacyjne

Samodzielność, dynamizm w działaniu oraz proaktywność

OFERTA PRACODAWCY:

Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub nawiązanie współpracy na podstawie umowy B2B

Pakiet benefitów pozapłacowych

Hybrydowy model pracy

Samodzielność i elastyczność w działaniu

Możliwość rozwoju zawodowego w strukturach znanej Grupy Finansowej

Rekrutację prowadzi Katarzyna Fijałkowska.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Podziel się ze znajomymi:

The talent is in the choices.

ROBERT DE NIRO

Luck is what happens
when preparation meets opportunity.

ANONYMUS

Nothing is impossible,
the word itself says “I am possible”.

AUDREY HEPBURN

Nothing is particularly hard
if you divide it into small jobs.

HENRY FORD

Choose a job you love
and you will never
have to work a day of your life.

CONFUCIUS

Whether you think you can,
or you think you can’t – you are right.

HENRY FORD