Specjalista ds. HR / HR Business Partner

Naszym klientem jest firma z branży mediowej, znana i ceniona w Polsce i na świecie.

Miejsce pracy: Warszawa

OBOWIĄZKI

Współpraca z zarządem w zakresie realizacji strategii personalnej

Bliska współpraca z kadrą menedżerską oraz doradztwo w sprawach HR

Inicjowanie i realizacja projektów HR, wspierających realizację strategii biznesowej i celów organizacji

Realizacja procesów rekrutacyjnych i on-boardingu

Podejmowanie działań na rzecz budowania motywacji i zaangażowania pracowników

Planowanie i realizacja szkoleń i działań rozwojowych

Przygotowywanie raportów dotyczących wskaźników HR dla celów lokalnych i centrali zagranicznej

Współpraca z zespołem Kadr i Płac w zakresie sprawnej realizacji procesów kadrowo-płacowych

WYMAGANIA

Wykształcenie kierunkowe HR

Min. 2 letnie doświadczenie w obszarze miękkiego HR na samodzielnym stanowisku

Znakomite rozumienie procesów HR oraz doświadczenie w ich wdrażaniu i koordynacji

Umiejętność skutecznego planowania działań i ustalania priorytetów

Umiejętność nawiązywania kontaktów i budowania relacji

Inicjatywa i skuteczność i energia w działaniu

Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2 (sprawna komunikacja ustna i pisemna)

KLIENT OFERUJE

Współpracę na podstawie umowy o pracę

Przyjazne środowisko pracy, umożliwiające łączenie życia zawodowego z życiem osobistym

Samodzielną rolę HRBP i możliwość wdrażania własnych pomysłów

Ekspozycję na zarząd i managerów w firmie średniej wielkości (ok. 100 pracowników)

Dostęp do narzędzi i szkoleń pozwalających na podnoszenie kompetencji

Atrakcyjne wynagrodzenie i pakiet benefitów

Rekrutację prowadzi Renata Janasik – Zwolska.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Podziel się ze znajomymi:

The talent is in the choices.

ROBERT DE NIRO

Luck is what happens
when preparation meets opportunity.

ANONYMUS

Nothing is impossible,
the word itself says “I am possible”.

AUDREY HEPBURN

Nothing is particularly hard
if you divide it into small jobs.

HENRY FORD

Choose a job you love
and you will never
have to work a day of your life.

CONFUCIUS

Whether you think you can,
or you think you can’t – you are right.

HENRY FORD