USŁUGI

REKRUTACJA TO NASZA PASJA

Naszą wiodącą specjalnością jest rekrutacja managerów i wysokiej klasy ekspertów. Wspieramy naszych Klientów również w innych obszarach HR, które wpływają na optymalizację procesów i rozwój organizacji. Mając zróżnicowane doświadczenia, do każdego projektu dobieramy najlepiej pasujących Konsultantów z naszego zespołu tak, aby precyzyjnie odpowiadać na potrzeby Klientów. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie, pamiętając o specyfice Twojej organizacji i zespołu.

Rekrutacja Executive Search

Rekrutacja na wysokie stanowiska managerskie wymaga znakomitej znajomości rynku, dojrzałości i wyczucia. Bardzo ważne jest zrozumienie potrzeb Twojej organizacji, pomysł i sprawność w dotarciu do kluczowych osób. Wiemy, jak ważne jest zaufanie, dyplomacja i poufność prowadzonych przez nas projektów. Wiemy, jak przekonać wyróżniających się managerów do rozmowy o nowym wyzwaniu. Wiemy, jak ocenić ich dopasowanie do nowych wyzwań w Twojej organizacji.

Rekrutacja Direct Search

Rekrutacja utalentowanych ekspertów i specjalistów nie jest prosta. Pomimo, że rynek pracy jest duży, osób o ponadprzeciętnym potencjale jest niewiele. Wiemy jak do nich dotrzeć, jak ocenić ich kompetencje, jak zmotywować do zmiany. Potrafimy przeprowadzić nawet najtrudniejsze poszukiwania, również w niszach rynkowych i wymagających branżach. Jesteśmy w stałym kontakcie z Talentami.

Talent Mapping

Czasami, zanim formalnie rozpoczniesz proces rekrutacji, chcesz poznać możliwości jakie w danym czasie oferuje rynek pracy, jacy kandydaci są dostępni, jakie mają kompetencje, jak pasują do potrzeb Twojej organizacji. Wiemy, jak przeprowadzić pogłębioną analizę rynku. Potrafimy przedstawić możliwe rozwiązania, które pomogą w podjęciu kluczowych decyzji dotyczących zmian organizacyjnych.

Outsourcing procesu rekrutacji (RPO)

Dzięki naszemu doświadczeniu, jesteśmy w stanie przejąć odpowiedzialność za cały proces rekrutacji u naszego Klienta. Podczas stałej współpracy, obejmującej rekrutację pracowników na wszystkie lub wybrane poziomy stanowisk, w sposób ciągły wspieramy wewnętrzny dział HR, który może skupić się na innych zadaniach. Stajemy się częścią Twojego zespołu, przejmując odpowiedzialność za zatrudnianie talentów rynkowych do Twojej organizacji.

Leasing pracowników

Stwarzamy możliwość zatrudnienia za naszym pośrednictwem pracowników dowolnego obszaru organizacyjnego. Chcemy być alternatywą dla dużych dostawców, wyróżniając się elastycznością, lojalnością oraz szybką reakcją na potrzeby naszych Klientów. Oferujemy różnorodne modele współpracy. Naszą specjalnością są wysoko wykwalifikowani pracownicy z obszaru IT.

Rozwiązania HR

Nasze doświadczenia wychodzą daleko poza rekrutację. Chętnie dzielimy się naszym doświadczeniem w innych obszarach HR. W nietypowych projektach upatrujemy szans. Nie chcemy być firmą, która na wszystko ma gotowy produkt. Wierzymy, że słuchając Twoich potrzeb przedstawimy najlepsze możliwe rozwiązania. Dla naszych Klientów do tej pory prowadziliśmy m in.: projekty szkoleniowe z zakresu coachingu, mentoringu, rekrutacji, rozmów okresowych, zarządzania talentami. Wspieraliśmy wybrane aspekty procesu rekrutacji (AC/DC) oraz derekrutacji (programy outplacement), projektowaliśmy testy kompetencyjne i testy wiedzy.

Potrzebujesz więcej informacji?

Skontaktuj się z nami osobiście. Z przyjemnością opowiemy więcej o naszym zespole,
doświadczeniach, usługach oraz możliwościach współpracy.

Jesteśmy, aby Ci pomóc.

The talent is in the choices.

ROBERT DE NIRO

Luck is what happens
when preparation meets opportunity.

ANONYMUS

Nothing is impossible,
the word itself says “I am possible”.

AUDREY HEPBURN

Nothing is particularly hard
if you divide it into small jobs.

HENRY FORD

Choose a job you love
and you will never
have to work a day of your life.

CONFUCIUS

Whether you think you can,
or you think you can’t – you are right.

HENRY FORD