ZESPÓŁ

NASZ ZESPÓŁ TO NASZA SIŁA

Jesteśmy zespołem doświadczonych konsultantów, których łączy pasja, wspólne wartości i zaangażowanie w dostarczaniu wysokiej jakości usług. Nasze doświadczenia są różnorodne i obejmują pracę dla wielu branż przy różnorodnych projektach. Jest jedna rzecz, która jest dla nas wspólna: wierzymy, że razem możemy osiągnąć więcej, inspirując i ucząc się od siebie nawzajem.

Michał
Padalewski

MANAGING PARTNER

Michał wiele lat pracował w korporacjach jako Manager. Obecnie specjalizuje się w rekrutacjach na stanowiska managerskie i zarządcze. W realizowane projekty wkłada całą energię, którą dzieli się chętnie ze wszystkimi.

Katarzyna
Fijałkowska

SENIOR CLIENT PARTNER

Katarzyna to doświadczony Headhunter i Coach Kariery. HR-owiec z pasją, od wielu lat prowadzi najtrudniejsze projekty rekrutacyjne. Jej wieczny optymizm i pracowitość są zaraźliwe.

Renata
Janasik-Zwolska

CONSULTANT

Renata to doświadczony rekruter, Coach Kariery i konsultant kryzysowy. Ma wieloletnie doświadczenie w procesach rekrutacyjych na stanowiska managerskie i specjalistyczne w obszarach HR, sprzedaży i finansów.

Grażyna
Błażejczyk

CONSULTANT

Grażyna od ponad 5 lat związana jest z branżą HR. Specjalizuje się w docieraniu do specjalistów, ekspertów i managerów w procesach direct & executive search.

RESEARCH TEAM

PRACUJEMY Z NAJLEPSZYMI ANALITYKAMI RYNKU

Nasz Zespół Analityków bazuje na wielu źródłach informacji, działa szybko, konsekwentnie i precyzyjnie. Dzięki starannie zaplanowanemu procesowi poszukiwań, potrafimy dotrzeć do najlepszych talentów dostępnych w danym czasie na rynku. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie pamiętając o specyfice Twojej organizacji i zespołu. Znamy rynek, na którym działamy.

PARTNERSTWO

Chcemy być Partnerem, któremu ufasz. Jest to podstawa naszego biznesu, w którym znakomita relacja, współpraca i zrozumienie stanowią klucz do sukcesu.

100%0

PASJA

Lubimy to co robimy. W pełni angażujemy się w projekty. Wierzymy, że tylko działanie z pasją daje najlepsze efekty i satysfakcję. Mamy talent do pracy z ludźmi.

100%0

PROFESJONALIZM

Pracując w branży usług profesjonalnych, tylko działanie w zgodzie z najwyższymi standardami przynosi sukces. Wiemy co robimy, mamy doświadczenie i wiedzę, którą zdobywaliśmy w międzynarodowych organizacjach. Dbamy o to, aby cięgle się rozwijać.

100%0

Potrzebujesz więcej informacji?

Skontaktuj się z nami osobiście. Z przyjemnością opowiemy więcej o naszym zespole,
doświadczeniach, usługach oraz możliwościach współpracy.

Jesteśmy, aby Ci pomóc.

The talent is in the choices.

ROBERT DE NIRO

Luck is what happens
when preparation meets opportunity.

ANONYMUS

Nothing is impossible,
the word itself says “I am possible”.

AUDREY HEPBURN

Nothing is particularly hard
if you divide it into small jobs.

HENRY FORD

Choose a job you love
and you will never
have to work a day of your life.

CONFUCIUS

Whether you think you can,
or you think you can’t – you are right.

HENRY FORD